Las i jego mieszkańcy

Las mieszkaniem zwierząt
Ochrona ekosystemu leśnego
Kwiecień 6, 2016

W lasach i wiele wyspy morza na żywo kuna. Bardziej wygląda na wiekowe lasy, gdzie w gęstych liściach chowają się przed drapieżnikami, ale na wyspach, gdzie nie ma żadnych niebezpiecznych zwierząt, osiedlili się na trawiastym boisku. Kuna był drapieżnikiem, wielkości duże koty domowe. Jej futro był brązowy, a brzuch pokryty włosów. We wrześniu, rośnie większy i bardziej gęsty, jedwabisty, płaszcz zimowy i ciemnego futra, aby zastąpić ją łapami, jakby nie na śniegu i lodzie.

Kuna leśna

Kuna leśnaLatem ten drapieżnik zazwyczaj mieszkają w jaskiniach zwalone drzewa, i, jak zwykle, ma kilka siedlisk, w której miło spędzić chwile relaksu. Często w opuszczonym domu ptak białka w gnieździe lub w jamie między kamieniami. Gdy osiągną chłodniejszych dni, kuny przechodzi w ciepłą podziemne nory. Zwierzęta te Samuel. Tylko w okresie lęgowym i spędzić trochę czasu z płcią przeciwną. Pieniądze w lipcu i sierpniu, ale rozwój twierdzy jajko jest opóźniony około siedmiu miesięcy, aż do końca zimy i pierwszych dniach wiosny.

Młode przychodzą na świat w kwietniu. Ma ich pięć, pokryte gęsty krótkiej sierści i zupełnie bezradni ślepi, głusi i bez zębów. Ich piersi matki przez około sześć tygodni przed zwracając wzrok niewidomym i wzmocnić. Przez dziesięć dni pojawiają się pisklęta z gawry, w którym i poruszać się, aby zbadać okolicę. Gdy dorośli zaczynają nowy sezon hodowli, większość młodych Chorwacka opuszcza terytorium, gdzie urodzili się i idzie na poszukiwanie swojego własnego domu. To pozostawia nazwisko w lokalizacji jej matka Nora. Latem będą w stanie się rozmnażać, ale to, że najczęściej odkłada się do drugiego lub trzeciego roku życia.

Kuna zmarnowane. Jednak, woli jeść mięso, głównie powierzchni ssaków. Menu zmienia się w zależności od pory roku i dostępnych składników. Gdy liczba wiek, te gryzonie są najważniejszą częścią diety, i obfitość żywności, będzie wpływać na wzrost liczby potomstwa w przyszłym sezonie przeklinanie. W ciągu dnia Kuny, zazwyczaj odpoczywa, a w poszukiwaniu pożywienia porusza się w zmierzchu. Poluje na ptaki, owady, żaby, ślimaki i jest szczególnie dobry w polowaniu na białko.

Siedliska

SiedliskaUganiać się za nimi, jak prawdziwy akrobata, umiejętnie i na najwyższych gałęziach, i skacząc z wierzchołkami drzew w mieście. Jest to najbardziej przydatne umięśnione nogi przednie, ostre pazury i długi ogon, którym jest obsługiwany równowagę. Jesienią, prawdziwy tłuszczu na zimę, zjada grzyby i jajka, to bogactwo owoców i jagód, a także nadmierne odżywianie, przechowywanych w lodzie dni. Zimą, gdy i w kurniku, tak jak on może dostać się przez otwór o średnicy zaledwie pięć centymetrów, to trudno, aby temu zapobiec.

Promowanie różnorodności biologicznej przyczynia się do osiągnięcia zrównoważonego rozwoju powiedział nowy rozdział różnorodności biologicznej sekretarza, nowy sekretarz wykonawczy. Głównym celem jej działań będzie podniesienie profilu i polityczną widoczność Konwencji o, poprzez współpracę z innymi organizacjami systemu, w celu osiągnięcia celów zrównoważonego rozwoju, przede wszystkim celów, w których różnorodność biologiczna odgrywa decydującą rolę. Pocieszające było usłyszeć, że sekretarz generalny podziela moje obawy i naprawdę troszczy się o stanie bioróżnorodności i jak to wpływa na każda żywa istota na Ziemi. Wychodzę z nowego Jorku, zainspirowany i inspirująca pracy, który był przed nami, i tym, jak możemy osiągnąć znaczących wyników pod nowym kierownictwem.