Co to jest drzewo liściaste?

Las mieszkaniem zwierząt
Ochrona ekosystemu leśnego
Kwiecień 6, 2016

Drzew liściastych lub liściastych, są te, które tracą listowie, pora roku, zazwyczaj drzewo w okresach suchych lub w okresach chłodnych. Termin liściasty dotyczy nie tylko drzew, obejmuje również krzewy, które tracą liście na podstawie sezonowych.W klimacie umiarkowanym, drzew liściastych, zwykle tracą liście w zimie, jesienią-zimą i w czasie liściaste upałów i materiałów sypkich podczas gorącej i suchej. Drzewo pozostaje bez liści, podczas gdy warunki środowiska, poprawy. Utrata liści-to oszczędność zasobów jest bardzo ważne dla roślin, nie mając pracy, aby utrzymać liście zielone i zdrowe.

drzewo liściaste
Dlaczego drzewa liściaste tracą liście?

Drzewa liściastego traci liście, aby wejść w stan ukrytym celem samozachowawczy. Rośliny wymagają drzewo światła słonecznego i wody, aby przetrwać. Roślin, drzew liściastych, gdy każdy z tych elementów brakuje, zmiany hormonalne, które prowadzą do zakładu użyć minimum energii, jest możliwe, aby przetrwać tak długo, jak warunki środowiskowe, a oni znowu będą korzystne. Utrata liści, które potrzebują dużej ilości energii i wody, aby utrzymać i rozwijać, jest jednym liściaste z dowodów, najbardziej widoczne te zmiany.Spadek liści na tych drzewach, zwykle co roku. Nachylenie naszej planety Ziemi i jej obrót wokół Słońca wpływa na ilość światła, które dociera do powierzchni terrestrea ciągu roku, i w ten sposób ilość promieniowania słonecznego, drzewa liściaste która pobiera roślina. Efekt ten odgrywa kluczową rolę w cyklach większość liściastych roślin.

Często kojarzy się spadek liści jesienią, kiedy zaczyna się robić chłodniej, ale prawda jest taka, że drzewa liściastego może gubić liście w każdej porze roku, jeśli zachodzą zmiany w środowisku rozsądne.Inne drzewa liściaste wynikają z liści w świetle różne inne warunki, ilość światła, która dostaje lub do temperatury otoczenia. Na przykład, niektóre drzewa, suchym klimacie wynikają z jego liści podczas suchych sezonów.Wiele drzew liściastych kwitną, dopóki drzewo nie ma liści, lub dopiero zaczął się rozwijać, jak u wiśni lub migdałów. Kwitnienie w tych warunkach przyczynia się do , ponieważ kwiaty są bardziej widoczne i dostępne dla owadów, i nie ma arkuszy, które blokują powietrzu do przenoszenia pyłku.

Utrata liści w zimnych porach roku oraz zapobiega gromadzeniu się śniegu i lodu na zakład, z pominięciem nadwagę, który może osiągnąć łamać gałęzie, a nawet niszczyć całe drzewa.Różnorodność kolorów, które można zobaczyć, kiedy te drzewa będą wyrzucać liście-dla niektórych pokaz dodawania urody. Liście zaczynają wysychać na drzewie, dopóki nie spadają, i w tym procesie można zobaczyć kolor od żółtego do brązowego, poprzez odcienie czerwieni i pomarańczy. Krajobrazy, utworzone na tyle, aby przyciągnąć tłumy turystów, lub zainspirować fotografów i artystów.Mimo, że te drzewa tracą liście, liście, zazwyczaj szerokie i duże liście, które zapewniają ochronę przed żywiołami. To jest przyczyną tego, że używane są drzewa liściaste w czasie upałów, którego liście da dobrą i świeżą cień w ciepłe miesiące roku, a w zimie, brak liści, drzewoprzestaje dostęp słońca do domu. Według The Morton Arboretum, to korzystanie z liściastych można zmniejszyć do 10% zużycie energii do ogrzewania domu.